Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Hostessa Szczecin
Pracownik Biurowy / Videomodelka

RT-VISION Sp. j.
Szczecin
praca stacjonarna
3966 dni temu

Ogłoszenie numer: 305746, z dnia 2013-09-06

Firma zajmuje sie uslugami on-line

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Videomodelka

Wymagania

  • Nie musisz być profesjonalną modelką ani mieć doświadczenia żeby bardzo dobrze zarabiać i stać się niezależna.
    Doświadczenie nie jest wymagane - zapewnimy Ci szkolenie i sesje fotograficzną zupełnie za darmo .

    Mile widziane osoby z miłą aparycja. Chcesz zarobić - spróbuj swoich sił w videomodelingu.

Oferujemy

  • Praca w centrum Szczecina od zaraz,
  • Praca w studiu o najlepszym standardzie,
  • Praca na najlepszych komputerach
  • Bardzo atrakcyjne zarobki od 2500 zł,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Pomoce językowe,
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojej dyspozycyjności,
  • Profesjonalna sesja zdjęciowa dla każdej modelki, hostessy