Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Pracownik biurowy - obsługa klientów eksportowych

A.S. Sierant, PPHU SIERANT, sp. j.
łódzkie, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
5026 dni temu

Ogłoszenie numer: 117597, z dnia 2010-10-11

Firma SIERANT od 20 lat specjalizuje się w produkcji systemów osłonowych okien: żaluzji, rolet, bram i moskitier.

Miejsce pracy: łódzkie, Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

  • Osoba odpowiedzialna za obsługę z klientami eksportowymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe bądź średnie,
  • biegła znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w mowie i w piśmie,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • pakiet narzędzi do pracy
  • wynagrodzenie początkowe 2000 netto