Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Pracownik biurowy / handlowiec / sprzedawca

P.U.H ELJACHT Jerzy Jankowski
Gdańsk
praca stacjonarna
6477 dni temu

Ogłoszenie numer: 24476, z dnia 2006-11-21

- Elektronika i Elektrotechnika Jachtowa - Instalacje elektryczne i elektroniczne na jachtach żaglowych i motorowych - Wyłączny przedstawiciel firmy Raymarine

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- Obsługa działu handlowego, m.in.: utrzymywanie kontaktów z klientami, rozwijanie sprzedaży, przygotowanie ofert handlowych, realizacja zamówień, działania promocyjne i informacyjne - Doradztwo techniczne

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kat.B - wykształcenie minimum średnie - odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie w pracę - umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet) - preferowane wykształcenie techniczne (np.elektryk, elektronik) - zainteresowanie żeglarstwem

Oferujemy

- Intersująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie - Stałe zatrudnienie - Możliwość rozwoju zawodowego