Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pracownik biurowy / fakturzysta.

Construktor S.T.W. Robert Lewandowski
Wrocław
praca stacjonarna
6229 dni temu

Ogłoszenie numer: 31195, z dnia 2007-07-09

Przedsiębiorstwo Construktor S.T.W. zajmuje się dostawą najwyższej jakości rolek transportowych, elektro-bębnów, taśm modułowych, łańcuchów płytkowych i rolkowych, tworzyw konstrukcyjnych. Świadczymy pomoc w projektowaniu maszyn i urządzeń w środowisku SOLID EDGE. Wchodzimy w skład Rollex-group, na rynku istniejemy od 2000r. współpracujemy z ludźmi obdarzonymi pasją i wyspecjalizowanymi umiejętnościami.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- koordynacja pracy sekretariatu - wystawianie faktur VAT - kierowanie ruchem telefonicznym.

Wymagania

- znajomość obsługi urządzeń biurowych, środowiska Office - zaangażowanie w powierzone zadania - podstawowa znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego - miła aparycja

Oferujemy

- szkolenia - ciekawą i interesującą pracę - motywujący system wynagrodzeń podstawa (1500 netto) + prowizja - spotkania integracyjne