Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pracownik biurowo-magazynowy

AD-MED sp.jawna
Wrocław
praca stacjonarna
5942 dni temu

Ogłoszenie numer: 43812, z dnia 2008-05-08

Firma nasza od przeszło 15 lat zajmuje się dystrybucją produktów koncernu 3M w regionie Polski płd.-zach. W ofercie spółki znajdują się produkty z 3 linii 3M tj.: medycyna , bhp (środki ochrony osobistej) oraz produkty z działu zabezpieczenia budynków i utrzymania czystości.
Potrzeba zatrudnienia kolejnego pracownika zdeterminowana jest stałym i dynamicznym rozwojem naszej firmy.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca w trzyosobowym zespole polegająca na obsłudze klientów , reprezentantów handlowych i Zarządu firmy oraz prowadzeniu jej magazynu. Zatrudnienie na pełny etat. Wszystkie weekendy i święta wolne.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie. Preferowane handlowe lub ekonomiczne.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputerowych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Pożądana, ale nie wymagana umiejętność obsługi programu SUBIEKT.
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław lub jego najbliższe okolice.
  • Pożądane cechy: uczciwość , obowiązkowość , pracowitość , wysoka inteligencja i kultura osobista oraz umiejętność współpracy w zespole.
  • Niekaralność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pomoc w objęciu obowiązków, przeszkolenie oraz stałe wsparcie w miejscu pracy.