Pracownik biura

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Rzeszów
praca stacjonarna
4 godz. temu
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/3195
OBOWIĄZKI:
pomoc w prowadzeniu biura, prowadzenie rozmów telefonicznych, organizacja spotkań z klientami, obsługa klientów, udzielanie informacji produktowych, prowadzenie sprzedaży produktów firmy, wprowadzanie i koordynacja zleceń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Oferta stażu skierowana do osób zrejestrowanych w PUP Rzeszów do 30 roku życia.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Krużel
kkruzel@pup.rzeszow.pl
172500240

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Cv z zaznaczeniem stanowiska przesyłać na adres mail z dopiskiem klauzuli zgody. Cv bez umieszczonej klauzuli zgody nie będą rozpatrywane. Klauzula zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko stpr/24/3195 zgodnie z art. 6 ust.1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej RODO. Oferta stażu skierowana do osób zrejestrowanych w PUP Rzeszów do 30 roku życia.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie