Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik biura turystycznego | z doświadczeniem w branży

Bratniak Biuro Turystyczne
dolnośląskie
praca stacjonarna
5152 dni temu

Ogłoszenie numer: 103112, z dnia 2010-06-08

Biuro Turystyczne z Wrocławia zatrudni:

Pracownik biura turystycznego
z doświadczeniem w branży

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: info.bratniak@interia.pl

Opis stanowiska

    Praca polega na:
  • prezentacji i sprzedaży krajowej oferty turystycznej i rehabilitacyjnej,
  • dokonywaniu rezerwacji pobytowych w obiektach wypoczynkowych w Polsce,
  • prowadzenie grafików z rezerwacjami we własnych ośrodkach wypoczynkowych
  • samodzielnej obsłudze klientów indywidualnych i grupowych,
  • samodzielne prowadzenie dokumentów sprzedaży ofert,
  • obsłudze organizacyjnej wycieczek z różnorodnym programem.

Wymagania

  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office i/lub Open Office,
  • mile widziana znajomość html, programów graficznych,
  • kultura osobista,
  • poprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • samodzielna organizacja pracy,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • wytrwałość,
  • doświadczenie w turystyce lub w innym dziale sprzedaży/obsługi klienta.

Oferujemy

  • wynagrodzenie średnie w branży turystycznej,
  • miły, zgrany zespół pracowników,
  • możliwość samorealizacji zawodowej w branży turystycznej.