Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Biura Obsługi Klienta

BROG Media Biznesu Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5988 dni temu

Ogłoszenie numer: 45056, z dnia 2008-05-29

ZATRUDNIMY OD ZARAZ ODPOWIEDZIALNE, SUMIENNE OSOBY DO STAŁEJ PRACY NA STANOWISKU:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów biznesowych, realizacja zamówień subskrypcji i prenumeraty, obsługa po sprzedażowa);
  • Koordynacja procesu akceptacji projektów i realizacji zleceń;
  • Realizacja planu sprzedaży i działań marketingowych firmy

Wymagania

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne związane z obsługą klienta.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki.
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, Office, Internet)

Oferujemy

  • Szkolenie wprowadzające
  • Umowę o pracę .
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, złożone ze stałej podstawy, premii uznaniowej i premii za wyniki.
  • Pełny pakiet medyczny, kartę rabatową i program sportowo-rekreacyjny
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i rzetelnej firmie.