Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Pracownik administracyjny

PURE HEALTH AND FITNESS
Gdynia
praca stacjonarna
4859 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: PracAdm/02

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • darmowe członkostwo w klubie
Zadania:
  • obsługa systemu kart płatniczych-obsługa innych systemów firmy
  • kotrola pracy grupy osób
  • przygotowywanie raportów
  • przeprowadzanie analiz
  • kontakt z klientem i firmami zewnętrznymi
Wymagania:

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • wysokiej motywacji
  • zdolności interpersonalnych
  • dobrej organizacji pracy
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w sektorze kart kredytowych/debetowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)