Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik Administracyjny

Rato Sp z o.o. oraz Ratophone Sp z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5079 dni temu

Ogłoszenie numer: 110721, z dnia 2010-08-20

Firmy branży telekomunikacyjnej

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • przygotowywanie korespondencji
  • rozliczanie inwentaryzacji magazynowych
  • monitorowanie archiwizacji dokumentów
  • inne prace biurowe i rozliczeniowe

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie(preferowany kierunek Administracja, Ekonomia)
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność obsługi komputera(dobra znajomość pakietu Office)
  • uczciwość, rzetelność, dyspozycyjność, kultura osobista
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • Stałą pracę w miłym zespole