Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik administracyjny / pomoc księgowa

Accout Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5810 dni temu

Ogłoszenie numer: 49490, z dnia 2008-09-17

Centrum Księgowości Zewnętrznej AccOUT Sp. z o.o., specjalizujące się w obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje 2-ch (1. Ursynów, 2. Centrum) kompetentnych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Realizacja zadań administracyjnych, pomoc księgowym w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy

    Zatrudnionej osobie firma oferuje stabilną pracę w profesjonalnie zarządzanej organizacji, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie.