Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Trzebinia
Pracownik administracyjny biura projektu

Variant S.A.
Trzebinia
praca stacjonarna
4979 dni temu

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m. in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Od marca 2011 roku realizować będziemy projekt polegający na wspieraniu przedsiębiorczości na obszarze powiatów chrzanowskiego, olkuskiego i oświęcimskiego. Projekt realizowany będzie w ramach działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki finansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego. W związku z planowanym otwarciem biura projektu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzebinia

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizację pracy biura projektu, obsługę korespondencji, przyjmowanie interesantów, udzielanie wyczerpujących informacji na temat projektu, współpracę z innymi członkami zespołu projektowego, obsługę organizacyjną prowadzonych w ramach projektu szkoleń i doradztwa.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia minimum średniego, kurs sekretarsko-asystencki mile widziany
  • doświadczenia na stanowisku sekretarki, asystentki lub podobnym
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • samodzielności i dokładności
  • umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej
  • praktycznej znajomości obsługi komputera, w tym MS OFFICE
  • dobrej znajomości obsługi urządzeń biurowych
  • doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w ciekawym środowisku
  • szansę rozwoju zawodowego w obszarze realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej