Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Pracownik administracyjno-techniczny

STAFF PARTNERS
łódzkie, Tomasazów Mazowiecki
praca stacjonarna
6194 dni temu

Ogłoszenie numer: 32045, z dnia 2007-08-01

Firma z branży alkoholowej.

Miejsce pracy: łódzkie, Tomasazów Mazowiecki

Nr Ref.: ADM/TOM

Opis stanowiska

-nadzór i analiza wykorzystania floty samochodowej -rozliczanie i nadzór użytkowania telefonów komórkowych -zaopatrzenie firmy w materiały biurowe i socjalne -koordynowanie działań firmy reklamowej w zakresie potrzeb marketingowych

Wymagania

-wykształcenie średnie techniczne -5-letnie doświadczenie zawodowe -zdolności organizacyjne -prawo jazdy kat. B

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie -stabilne zatrudnienie

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.