Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik administracyjno-techniczny wypożyczalni sprzętu budowlanego

EWPA Majster Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4749 dni temu

Ogólnopolska sieć sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych oraz sprzętu do remontów, pielęgnacji, utrzymania domu, ogrodu, posesji, z siedzibą w Komornikach k/Poznania poszukuje do Oddziału w Łodzi:

Łódź

Zadania:
  • prowadzwenie filii wypożyczalni sprzętu budowlanego
Wymagania:
  • mile widzialna znajomość branży,
  • łatwość nawiązywania kontaktów obowiązkowość
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stałą pracę od zaraz w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.