Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Administracyjno-Biurowy

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Tynkarskich
Warszawa
praca stacjonarna
5542 dni temu

Ogłoszenie numer: 67557, z dnia 2009-06-12

jest organizacją zrzeszającą osoby fizyczne lub prawne prowadzące działalność gospodarczą w dziedzinach budowlano-wykończeniowych. Stowarzyszenie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • organizację i koordynację pracy biura Zarządu Stowarzyszenia
  • utrzymywanie kontaktów z firmami członkowskimi
  • prowadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej
  • organizację spotkań i konferencji
  • współpracę ze szkołami budowlanymi

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziana znajomość branży budowlanej
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra obsługa komputera (MS Office)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • miłą atmosferę pracy