Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Międzyrzecz
Pracownicy produkcji Międzyrzecz praca stała

Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o.
Międzyrzecz
praca stacjonarna
3006 dni temu

Ogłoszenie numer: 1214283, z dnia 2016-07-26

Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane sp. z o.o w Międzyrzeczu jest firmą działającą na rynku polskim od 1990 r.

Strategia działania firmy polega na świadczeniu kompleksowych usług budowlano – montażowych i kompleksowych dostaw preizolowanych rur i kształtek przeznaczony do budowy rurociągów dla ciepłownictwa i przemysłu. Rurociągi te służą do przesyłu różnego rodzaju medium grzewczego, w tym przede wszystkim wody grzewczej, ciepłej wody użytkowej oraz pary wodnej.

Miejsce pracy: Międzyrzecz

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników
na stanowiska produkcyjne tj.

Kontrolerów jakości w toku produkcji

Spawaczy

Ślusarzy

Mechaników

Preizolerów

Przetwórców tworzyw sztucznych

Oraz pracownicy produkcji do przyuczenia

Wymagania

Doświadczenie w pracy na produkcji

Odpowiedzialność i dokładność

Uczciwość

Umiejętność współpracy

Oferujemy

Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Umowa o pracę na pełny etat

Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Wsparcie doświadczonych członków zespołu