Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNICY MAGAZYNU

Saturn Planet Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6291 dni temu

Ogłoszenie numer: 28268, z dnia 2007-04-10

W NOWO OTWARTYN MARKECIE SATURN PLANET NA TARGÓWKU MOŻESZ NATYCHMIAST ZACZĄĆ DZIAŁAĆ, PONIEWAŻ SZUKAMY LUDZI, KTÓRZY JESZCZE DZIŚ CHCĄ ROZPOCZĄĆ KARIERĘ! W MARKECIE SATURN W CENTRUM HANDLOWYM TARGÓWEK W WARSZAWIE MOŻESZ NATYCHMIAST ZACZĄĆ DZIAŁAĆ, PONIEWAŻ SZUKAMY LUDZI, KTÓRZY JESZCZE DZIŚ CHCĄ ROZPOCZĄĆ KARIERĘ!

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

To Twoje zadania: „Wnosisz” co trzeba, ponieważ do Twoich zadań należy nie tylko przyjęcie towaru i stosunki z dostawcami, lecz również zaopatrzenie w towar poszczególnych działów i wydawanie klientom dużego towaru.

Oferujemy

A to Ty: Posiadasz odpowiednie kwalifikacje na obszarze gospodarki magazynowej. Jesteś osobą rzetelną, na której zawsze można polegać. Zadbany wygląd i miłe usposobienie są dla Ciebie oczywiste.