Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRACOWNICY FIZYCZNI DO RÓŻNYCH DZIAŁÓW

COM.40 Limited Sp. z o.o
wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce/ k. Kalisza
praca stacjonarna
6238 dni temu

Ogłoszenie numer: 31310, z dnia 2007-07-17

Z siedzibą w Nowych Skalmierzycach istnieje od 2000 roku. Dzięki wysokiej wydajności produkcji, specjalistycznemu parkowi maszynowemu oraz młodej operatywnej kadrze pracowników wspartej doświadczeniem specjalistów, staliśmy się dynamicznym i nowoczesnym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji mebli tapicerowanych zatrudnimy:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce/ k. Kalisza

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników:
  • Szwaczki
  • Operatorów wózków widłowych
  • Pracowników działów: klejenia, pakowni, tapicerni
  • Wymagania

  • Dyspozycyjności
  • Uczciwości i zaangażowania w pracę
  • Oferujemy

  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość przyuczenia do zawodu