Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Pracownicy Działu Sprzedaży i Marketingu

DCT Gdańsk SA
Gdańsk
praca stacjonarna
4933 dni temu
DCT jest obecnie najnowszym polskim głębokowodnym terminalem kontenerowym o powierzchni 36 hektarów. Dzięki inwestycjom w nowoczesną infrastrukturę techniczną, wydajne urządzenia przeładunkowo-składowe oraz dogodnym połączeniom z centrami logistycznymi na terenie Polski i krajów sąsiedzkich oferuje nową jakość w obsłudze transportu kontenerowego w imporcie i eksporcie.

Poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do dynamicznego i zaangażowanego zespołu specjalistów:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: CO/0111/01

Zadania:
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji (również w języku angielskim)
  • Planowanie i współudział w realizowaniu działań promocyjnych
  • Przygotowywanie analiz marketingowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – preferowane transport / handel morski
  • Wymagane doświadczenie w pracy związanej z branżą gospodarki portowo-morskiej
  • Znajomość rynku usług promocyjno – marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, inicjatywa i dynamika w działaniu
  • Sumienność i dokładność
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Miłą atmosferę w pracy