Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNICY DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Saturn Planet Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6291 dni temu

Ogłoszenie numer: 28267, z dnia 2007-04-10

Dobrze by było: Gdybyś pracował w bardzo dużym, stabilnym przedsiębiorstwie. Zapewni Ci to bezpieczeństwo i perspektywy rozwoju. Dobrze by również było: Gdybyś pracował w przedsiębiorstwie, w którym szef zna Cię osobiście. Ale naprawdę super będzie: Gdy przyjdziesz do nas. W SATURNie znajdziesz i jedno i drugie! Ciekawe zadania w największej firmie branży elektronicznej w Europie, oraz przyjazną atmosferę decentralnie zarządzanego marketu branżowego, w którym rzeczywiście ceni się i wynagradza Twoje zaangażowanie. Super, nie?

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

To Twoje zadania: W naszym dziale serwisu przyjmujesz reklamacje towaru i zlecenia naprawy. Dzięki szybkiej i skutecznej naprawie towaru, jego zamianie lub wymianie dostarczasz naszym klientom jeszcze jeden powód by zawsze nas polecali.

Oferujemy

A to Ty: Świetnie orientujesz się w procedurach serwisowych, masz wiedzę z zakresu prawa konsumenckiego. Naturalnie posiadasz też wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi Klienta. W stosunku do klientów jesteś miły i uczynny. Super, jeśli posiadasz wykształcenie techniczne.