Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRACOWNICY BUDOWLANI

Bluestone Resource Management Ltd
wielkopolskie
praca stacjonarna
5903 dni temu

Ogłoszenie numer: 48327, z dnia 2008-08-20

Bluestone jest irlandzka firma dzialajaca jako podwykonawca na sile robocza w calej Europie. W najblizszych tygodniach firma zacznie w pelni dzialac na terenie Polski, dlatego tez szukamy odpowiedniego personelu zainteresowanego praca z nami na budowach na terenie calej Polski.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: BUDOWA PL/1

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy pracownikow budowlanych do pracy na budowach na terenie calej Polski. Poszukujemy ciesli szalunkowych, zbrojarzy, betoniarzy, pracownikow ziemnych, murarzy, operatorow maszyn budowlanych z uprawnieniami oraz pomocnikow ogolnobudowlanych.

Wymagania

Wymagane min. kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w danym zawodzie, dobry stan zdrowia, checi do pracy. Referencje od poprzednich pracodawców mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy prace w prężnie rozwijajacej sie firmie, pomoc w dopełnieniu wszelkich formalnosci, interesujace wynagrodzenie.