Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownica przy produkcji akcesorów dla koni

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6146 dni temu

Ogłoszenie numer: 34307, z dnia 2007-10-01

Agencja Pracy Tymczasowej Serwis Personalny poszukuje dla Klienta osoby na stanowisko: Pracownica przy produkcji akcesorów dla koni

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: po/sp/k/ard-k

Opis stanowiska

1. Stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów dla koni 2. Zakres obowiązków: produkcja wyrobów dla koni, wg przyjętych wewnętrznych zasad. - wykształcenie zawodowe - doświadczenie na stanowisku: szwaczka, kaletnik, szycie na maszynie ciężkiej: np. toreb, plecaków, toreb podróżnych 3. Czas świadczenia usługi: Poniedziałek – Piątek godz. 8:00 – 16:00 4. Miejsce: okolica Poznania

Wymagania

-osoba o silnych rękach -komunikatywna, -bez nałogów, -osoba nie karana, -osoba gotowa związać się z firmą na dłużej -osoba chętnie ucząca się nowych rzeczy, np. umiejętność szycia na maszynie ciężkiej - ale nie koniecznie, - wykształcenie min. zawodowe ( nie osoba ucząca się), -zdolności manualne mile widziane,

Oferujemy

-wynagrodzenie miesięczne na okresie próbnym 3 miesiecznym netto: 1150,00 zł / miesiąc