Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracowik Biurowy w Dziale Rozliczeń

EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
wielkopolskie, Komorniki k/Poznania
praca stacjonarna
4859 dni temu

Ogólnopolska sieć sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych oraz sprzętu do remontów, pielęgnacji, utrzymania domu, ogrodu, posesji, z siedzibą w Komornikach k/Poznania poszukuje:

Komorniki k/Poznania

Zadania:
  • analiza kosztów Oddziałów i tworzenie ofert dla Kluczowych Klientów
  • tworzenie raportów
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • doświadczenie w pracy w księgowości mile widziane,
  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • rzetelność,
  • terminowość.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stałe zatrudnienie.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.