Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
praca zdokumentami

OVB
Poznań
praca stacjonarna
4012 dni temu

Ogłoszenie numer: 300202, z dnia 2013-07-22

OVB

Firma istniejąca od 20 lat w Polsce zatrudni osobę do prac związanych z dokumentami, rekrutacją. Do stanowiska przygotowuje bezpłatne szkolenie, elastyczny wymiar godzin. CV proszę aplikować na elzbieta.mielcarek@ op.pl

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

poszukuje osób do wypełniania formularzy, odrecznego sporządzania dokumentów, odbieranie telefonów.

Wymagania

wymagania:
* niekaralność,
* wykształcenie min. średnie,
* dyspozycyjność min 2x w tyg.
* wiek 18 lat

Oferujemy

Oferujemy:
* bezpłatne szkolenie
*elastyczny wymiar pracy
* możlwiośc dalszego rozwoju kariery
* mozliwość wspinania sie po szczeblach kariery.