Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Praca w Wydawnictwie

NGMC
Warszawa
praca stacjonarna
5896 dni temu

Ogłoszenie numer: 45094, z dnia 2008-06-06

NGMC

Firma NGMC – wydawca magazynu Uśmiech Rodziców, organizator imprez modowych, pokazów Mody Więcej: www.inspirander.pl, www.FashionDemocracy.pl www.bilioneurobab.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:
  • sekretarza redakcji
  • asystentów
  • osoby do sprzedaży reklam w magazynach drukowanych oraz internecie
  • fotografików (współpraca)
  • grafików
  • dziennikarzy (współpraca z możliwością zatrudnienia)
  • osoby kreatywne do działów PODRÓŻE, GOTOWANIE, MODELOWANIE, STYL ŻYCIA
  • Wymagania

    • doświadczenie na odpowiednim stanowisku
    • zaangażowanie
    • odpowiedzialność

    Oferujemy

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • miłą atmosferę w pracy