Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Praca dla Programisty (średnie wymagania)

Przepisywanie.pl
dolnośląskie, Warszawa
praca stacjonarna
6138 dni temu

Ogłoszenie numer: 36912, z dnia 2007-11-28

informacje na stronie http://przepisywanie.pl/praca_pl.php

Miejsce pracy: dolnośląskie, Warszawa

Nr Ref.: przepisywanie03

Opis stanowiska

Praca dla programisty, programistów, samodzielny programista poszukiwany, W przypadku nie spełniania wymagań podanych w ogłoszeniu prosimy o informację mailem, które warunki kandydat spełnia. Więcej informacji o wymaganiach http://przepisywanie.pl/praca_pl.php

Wymagania

#.Bardzo dobra umiejętność programowania w C i C++ pod Linux i Windows. #.Znajomość Perl lub Ruby oraz HTML 4.0. #.Znajomość protokołu HTTP oraz narzędzi sieciowych pod Linux (telnet, wget, ftp). #.Zaawansowana umiejętność administracji systemem Linux [RedHat. Fedora Core lub Suse] #.Dobra znajomość Basha i umiejętność pisania skryptów wsadowych. #.Umiejętność programowania w Java na Windows #.Ogólna wiedza na temat projektów typu Open Source. #.Ogólna wiedza na temat pisania oprogramowania przeznaczonego dla dedykowanego sprzętu. Inne pożądane cechy programisty: #.Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej. #.Dociekliwość i wytrwałość w pokonywaniu problemów. #.Chęć dalszego rozwoju w obrębie zakreślonej problematyki. Mile widziane: Znajomość metod statystycznych oraz podstawowych zagadnień sztucznej inteligencji (rozpoznawanie wzorców, przetwarzanie obrazów, sieci neuronowe, modele Markowa).

Oferujemy

Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym zespole oraz możliwość samodzielnego kierowania autonomicznymi częściami projektu. Kontrakt na pisanie unikalnego w skali kraju systemu informatycznego wykorzystującego sztuczną inteligencję [w okresie próbnym] Możliwość przedłużenia kontraktu na czas nieokreślony [po okresie próbnym] Kandydatów prosimy o wysyłanie CV mailem do przepisywanie.pl wraz z podaniem podstawowych danych osobowych oraz kontaktu telefonicznego. Jeżeli kandydat pracował już nad ciekawymi projektami informatycznymi prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu zwięzłej informacji na ten temat.