Najnowsze oferty pracy

  • Content & Engagement Manager

    JTI GBS Poland sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Position Purpose: The position is responsible for local (center level) creation, execution and distribution of the global GBS messaging narrative and engagement programmes which are consistent with storylines generated centrally by the global CME support workstream. The role requires close alignment...
Zobacz więcej ofert pracy

PR Manager

MoreFromIT Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2408 dni temu

BlockChain24.co to portal internetowy specjalizujący się w tematyce związanej ze światem kryptopwalut. Cieszy nas to jak bardzo tematy interesujące nas, przyciągają coraz większe grono aktywnych czytelników. W ramach rozwoju zainteresowania kryptowalutami poszukujemy do naszego zespołu nowych pracowników. Tym razem chcemy poszerzyć swoje szeregi o osobę na stanowisku PR Manager.

PR Manager
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • tworzenie, wdrażanie oraz prowadzenie strategii na rynku międzynarodowym
  • przygotowywanie i prowadzenie innowacyjnych projektów w mediach osiągając bardzo dobre efekty
  • odpowiedzialność za wizerunek marki funkcjonujący w mediach oraz wśród potencjalnych klientów
  • budowanie relacji z serwisami internetowymi oraz z dziennikarzami
  • współpraca z innymi działami firmy oraz jednostkami współpracującymi w celu tworzenia oczekiwanego wizerunku
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w branży wizerunkowej
  • doświadczenie we współpracy z firmami związanymi z nowymi technologiami
  • bardzo dobra znajomość marketingu cyfrowego - międzynarodowe trendy i dobre praktyki
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • "udokumentowane" sukcesy
  • odpowiedzialność za podejmowane działania
  • komunikatywność
  • profesjonalizm w relacjach i przekazie
  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu kryptowalut
Oferujemy:
  • pracę w młodym dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju w nowej dziedzinie jaką są technologie blockchain
  • elastyczność pracy - bardziej zależy nam na efektach prowadzonych działań
  • prywatną opiekę medyczną
  • świetną atmosferę pracy
  • lokalizację biura w centrum Wrocławia
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MoreFromIt Sp. zo.o. z siedzibą we Wrocławiu ,Plac Solny 14/3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest MoreFromIt Sp.z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ,Plac Solny 14/3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.