Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pośrednik w obrocie nieruchomościami |Pomocnik pośrednika

Kancelaria Nieruchomości EKO HOUSE
mazowieckie, Warszawa (Mokotów)
praca stacjonarna
5188 dni temu

Ogłoszenie numer: 100699, z dnia 2010-06-02

Kancelaria Nieruchomości EKO HOUSE jest firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu obrotu nieruchomości na rynku wtórnym w centralnych dzielnicach Warszawy.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Pomocnik pośrednika

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa (Mokotów)

Opis stanowiska

    Obsługa / pomoc w obsłudze procesu sprzedaży / zakupu nieruchomości mieszkaniowych w dzielnicach centralnych.

Wymagania

  • znajomość rynku nieruchomości
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • samodzielność i umiejętność organizacji swojej pracy
  • wiek 24-30 lat
Mile widziane:
  • znajomość języka obcego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • wewnętrzne szkolenia zawodowe