Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pośrednik obrotu nieruchomościami

JDJ Bachalski sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6226 dni temu

Ogłoszenie numer: 31972, z dnia 2007-07-30

To nowatorski projekt firmy JDJ Bachalski w branży sprzedaży polskich nieruchomości w Wielkiej Brytanii. JDJ Bachalski to firma z wieloletnią tradycją sprzedaży kursów językowych. Zaufało nam ponad 100 000 osób w całej Polsce!

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za podpisywaniem umów przeniesienia własności nieruchomości.

Wymagania

wykształcenie min. średnie; licencja pośrednika obrotu nieruchomościami; dyspozycyjność.

Oferujemy

pracę w młodym, dynamicznym zespole, tworzącym od podstaw projekt w Polsce i Wielkiej Brytanii.