Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
POŚREDNIK KREDYTOWY (aktualne)

Powszechny Dom Finansowy Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
5726 dni temu

Ogłoszenie numer: 59200, z dnia 2008-12-11

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o. istnieje od grudnia 2003 roku. Dotychczasowa działalność spółki to sprzedaż kredytów samochodowych i hipotecznych oferowanych za pośrednictwem banków, oraz innych produktów finansowych takich jak : ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, otwarte fundusze emerytalne, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, kredyty inwestycyjne na finansowanie nieruchomości przez podmioty gospodarcze, kredyty lombardowe, leasing. Na dzień dzisiejszy PDF Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie produkty kilkunastu wiodących na rynku banków i towarzystw ubezpieczeniowych na podstawie bezpośrednich umów o współpracy. Firma współpracuje obecnie z wieloma biurami nieruchomości, deweloperami, komisami samochodowymi, dealerami, pośrednikami finansowymi. Zapraszamy na naszą srtonę www.pdf.net.pl

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: WSP + MIASTO

Opis stanowiska

Zapraszamy do współpracy, pośredników kredytowych a także osoby prowadzące działalność gospodarczą lub osoby które są gotowe rozpocząć działalność gospodarczą. To dobry początek własnego biznesu. Wystarczy mieć zapał, komputer i dostęp do samochodu! Twoje zadanie to: mobilna obsługa, doradztwo i pomoc w przy przygotowaniu umów kredytowych, polis ubezpieczeniowych oraz gwarancji na samochody dla klientów. Możesz również otworzyć biuro czy sklep z kredytami - wszystko zależy od tego jaki typ kredytów chcesz sprzedawać. Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie internetowej www.pdf.net.pl w zakładce "Zostań partnerem"

Wymagania

Prowadzenie własnej dzialności gospodarczej lub chęć jej otwarcia. Ponadto do zadań partnera należy: - pozyskanie klientów z rynku oraz aktywne poszukiwania przedstawicieli partnera - biur nieruchomości, deweloperów, komisów. - ciągłe podnoszenie jakości obsługi Klientów - doradztwo i sprzedaż produktów finansowych zgodnych z potrzebami Klienta - dobre relacje z Klientami - przestrzeganie regulacji prawnych - rzetelne wykonywanie umowy współpracy - złożenia zaświadczenia o niekaralności Partnera i każdorazowo pracowników partnera

Oferujemy

- atrakcyjne produkty finansowe kilkunastu banków i instytucji finansowych tworzące ofertę - kredyty hipoteczne, samochodowe, gotówkowe, gospodarcze, ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, - prowizje od przygotowanych umów kredytowych i innych produktów finansowych - możliwość przygotowania specjalnych produktów kredytowych dla klientów Partnera - szkolenia z zakresu sprzedawanych produktów finansowych - wsparcie sprzedaży