Portier

Zespół Szkół Społecznych nr 4 STO w Poznaniu
Poznań, Nowe Miasto
5 000 - 6 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9289988, z dnia 2024-09-27

Portier

Miejsce pracy: Poznań, Nowe Miasto

Opis stanowiska

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 STO zatrudni osobę do portierni, która będzie:

  • otwierała i nadzorowała budynek,
  • monitorowała ruch osób wchodzących i wychodzących,
  • wykonywała drobne prace porządkowe oraz drobne naprawy

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kultura osobista
  • obowiązkowość
  • sumienność
  • rzetelność w wykonywanych obowiązkach
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • godziny pracy 7-15
  • umowę o pracę na etat
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta multisport
  • praca w miłej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Szkoła Społeczna z 30-letnim doświadczeniem w edukacji niepublicznej.