Portier w szkole

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
Warszawa, Bielany
pracownik fizyczny
umowa zlecenie
praca stacjonarna
3 dni temu

Ogłoszenie numer: 9112435, z dnia 2024-06-26

o charakterze niepublicznej szkoły katolickiej

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Nr Ref.: 4/10/D/PR3

Opis stanowiska

  • sprawowanie dozoru w budynku i wokół obiektu szkolnego
  • kontrola ruchu osobowego na obszarze należącym do szkoły
  • wydawanie i przyjmowanie kluczy od upoważnionych pracowników
  • prowadzenie książki ewidencji kluczy
  • podejmowanie działań przed ingerencją osób zakłócających ład i porządek
  • zamiatanie i odśnieżanie wyznaczonego terenu
  • praca w systemie 24h/48h

Wymagania

  • zaangażowanie i staranność podczas wykonywanych zadań
  • komunikatywność i kultura osobista oraz schludny wygląd
  • stosowanie się do wskazówek odnośnie sposobu świadczonych usług
  • punktualność
  • życzliwość

Oferujemy

  • współpracę w ramach umowy zlecenia
  • możliwość wykupienia pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach
  • stabilną współpracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Szkoła powstała w dwóch etapach: w roku 2003 (SP) i 2004 (Gimnazjum), od 2017 jest ośmioletnią szkołą podstawową. Wspieramy wszechstronny rozwój uczniów: zarówno intelektualny i fizyczny, jak i duchowy. Duży nacisk kładziemy na indywidualizację procesu nauczania: uczniom uzdolnionym stwarzamy warunki do osiągania sukcesów w olimpiadach i konkursach kuratoryjnych, uczniom z trudnościami w nauce zapewniamy wsparcie (zajęcia kompensacyjno-wyrównawcze).

W klasach 1-3 wprowadzamy elementy pedagogiki Montessori, w starszych – program nauczania włączającego metodę CLIL (zintegrowane nauczanie języka obcego i przedmiotów niejęzykowych, takich jak geografia, biologia, chemia i in.) oraz autorski program nauczania matematyki (pod patronatem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW).

W klasach 1-4 pracuje 2 wychowawców – poranny (zajęcia edukacyjne) i popołudniowy (zajęcia ogólnorozwojowe). Oferujemy szeroki wybór zajęć dodatkowych (m.in. Obieżyświat, Kuchcikowo, eksperymenty naukowe, szachy, robotyka, judo, tenis stołowy, gimnastyka artystyczna).

Od klasy czwartej proponujemy naukę drugiego języka obcego (niemieckiego lub francuskiego).

Utrzymujemy kontakty na platformie internetowej ze szkołami za granicą: uczniowie mają okazję korespondować z rówieśnikami w j. angielskim oraz francuskim lub niemieckim.

Bierzemy udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych typu Comenius czy Erasmus+. Nasze projekty e-Twinning (zrealizowane we współpracy ze szkołami z Budapesztu i Aten oraz Perugii) otrzymały prestiżową odznakę jakości „e-Twinning Quality Label”.

Przygotowujemy uczniów do uzyskania certyfikatów językowych Cambridge English, Fit in Deutsche oraz francuskiego DELF Prim.

Mamy bardzo dobre warunki do uprawiania sportu: sale gimnastyczne i boiska na miejscu, wyjazdy na basen. Nasi uczniowie biorą udział w licznych zawodach i imprezach sportowych z wielu dziedzin: piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis stołowy, koszykówka, piłka ręczna.

Zielone Szkoły w młodszych klasach, a obozy naukowe w starszych organizowane są z dbałością o walory integracyjne i poznawcze.