Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pomocy księgowej(na zastępstwo - min. 8 miesięcy, z możliwością przedłużenia na dłuższy okres)

Nowela Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5959 dni temu

Ogłoszenie numer: 43102, z dnia 2008-04-22

firma zajmująca się handlem hurtowym i detalicznym książek oraz działalnością wydawniczą poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków należeć będzie:
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w systemie księgowym OPTIMA,
  • prowadzenie rejestru VAT,
  • przygotowywanie rozliczeń do deklaracji VAT i podatku dochodowego,
  • księgowanie i dekretowanie faktur zakupu w systemie księgowym CDN KH,
  • przygotowywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej,
  • bieżąca kontrola i rozliczanie płatności,
  • podstawowe prace w zakresie obsługi sekretariatu
  • Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego z zakresu rachunkowości,
  • doświadczenia w księgowości min. 1 rok,
  • umiejętności dekretowania dokumentów księgowych,
  • znajomości prawa podatkowego i rachunkowości,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • samodzielności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy,
  • sumienności i staranności,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów OPTIMA i CDN KH.
  • Oferujemy

    Wybranym kandydatom oferujemy:
  • pracę w dobrze zorganizowanej i stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • system wynagradzania zależny od osiąganych efektów,
  • miłą i przyjazną atmosferę.