Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik w introligatorni

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2895 dni temu

Ogłoszenie numer: 1288165, z dnia 2016-09-15

Szukamy pomocników do introligatorni. Praca w Poznaniu. Pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem. Początkowo zatrudnienie przez agencję nr KRAZ 1428 umowa zlecenie, jesli się sprawdzisz możliwość przejścia bezpośrednio do firmy. Nie jest to oferta pracy dorywczej- proponujemy pracę na dłuższy okres czasu.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Praca typu krojenie papieru, utrząsanie papieru, proste czynności przy maszynach. Praca fizyczna.

Wymagania

  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracach fizycznych
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz

Oferujemy

  • stawka 15 zł brutto + 1,50 dodatku do godzin nocnych
  • umowę zlecenie, a dla osób, które dobrze radzą sobie w pracy możliwość przejścia na umowę o pracę
  • przyuczenie do pracy, szkolenia