Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pomocnik utrzymania ruchu

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań, Poznań - Zawady
praca stacjonarna
5989 dni temu

Ogłoszenie numer: 41072, z dnia 2008-03-06

Poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko: pomocnik utrzymania ruchu. Firma zajmuje się pracami konserwatorskimi przy maszynach i urządzeniach pracujących w przemyśle chemicznym, a konkretnie przemyśle oponiarskim,jak również pracami związanymi z ich obsługą techniczną,.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań - Zawady

Nr Ref.: PO/SP/KAR

Opis stanowiska

Poszukujemy mężczyzn do prac konserwatorskich i porządkowych,jak również do prac związanych z obsługą techniczną elektronarzędzi (wiertarki, szlifierki itd.). Oferujemy możliwość przyuczenia dla osób uczących się lub kończących naukę w szkołach technicznych, zawodowych. - praca dla osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku - 8 godzinne zmiany z płatną przerwą: 7:00 do 15:00 - ustalony na cały miesiąc grafik - zapewniona odzież robocza i obuwie

Wymagania

mile widziani uczniowie/studenci zaoczni,brak przeciwskazań zdrowotnych do prac na w/w stanowisku,osoby rzetelne i odpowiedzialne

Oferujemy

- umowa podpisywana jest z Serwisem Personalnym na 3 m-ce, z możliwością przedłużenia, a po 6 miesiącach możliwość zatrudniania bezpośrednio przez FIRMĘ. - bezpłatne i obowiązkowe szkolenie ogólne z BHP organizowane przez Firmę w poniedziałek lub w środę (aby móc rozpocząć pracę)