Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
pomocnik slusarza / konserwator

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6261 dni temu

Ogłoszenie numer: 30145, z dnia 2007-06-08

Serwis Personalny Sp. z o.o. Obsługa Kadrowo-Płacowa, Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Zawodowego ul. Starołęcka 18, 61-361 Poznań www.serwispersonalny.pl

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Nr ref.: PO/SP/K/K

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko pomocnik slusarza/konserwator. Sa to prace slusarskie, od montarzu płotu, po konserwacje maszyn i urządzeń,mozliwość przyuczenia dla osób uczacych się lub kończących naukę w szkołach technicznyvh lub zawodowych.Praca od pon.-pt.;zmianowa - po 8 godzin, z płatną przewą. Bezpłatne i obowiazkowe szkolenia organizowane przez firmę, zapewniona odziez robocza i obuwie. Także prace dla elektryków, spawaczy, mechaników.

Wymagania

sumienność, dyspozycyjność

Oferujemy

- (168h) przepracowanych miesięcznie - 1176 zł.brutto - mozliwość przyuczenia dla osób uczacych się lub kończących naukę w szkołach technicznyvh lub zawodowych