Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pomocnik Mechanika

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5801 dni temu

Ogłoszenie numer: 49193, z dnia 2008-09-10

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/KARS

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko POMOCNIK MECHANIKA. Do obowiązków osoby na wyżej wymienionym stanowisku będzie: obsługa techniczna oraz konserwacja maszyn i urządzeń pracujących w przemyśle chemicznym, a konkretnie przemyśle oponiarskim.Dokonywanie przeglądów maszyn, ogólne prace pomocnicze. Możliwość przyuczenia dla osób uczących się lub kończących naukę w szkołach technicznych, zawodowych

Wymagania

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku - chęć podjęcia pracy na minimum 2 miesiące - mile widziane osoby uczące się - mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Oferujemy

Możliwość zdobycia doświadczenia i przyuczenia do zawodu mechanika.Stałe godziny pracy.