Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tarnowo Podgórne
Pomocnik maszynisty offsetowego/Operator maszyny introligatorskiej

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
5933 dni temu

Ogłoszenie numer: 43547, z dnia 2008-05-01

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: OMI/SM/TP

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w drukarni, przy obsłudze maszyny introligatorskiej.

Wymagania

- gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym, 2 zmianowym tzn. naprzemiennie 2 dni pracy, 2 dni wolnego (w sumie ok. 15 dni pracy w miesiącu); zmiana dzienna od 6.00 do 18.00; zmiana nocna od 18.00 do 6.00 - dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli - duża motywacja do pracy - duże zdolności manualne - wytrzymałość

Oferujemy

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie – 11,50 - 13 zł/ brutto za godzinę pracy - zagwarantowany, bezpłatny dojazd do pracy - pracę w miłej atmosferze - pracę od zaraz