Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pomocnik Magazynowy

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania
praca stacjonarna
5808 dni temu

Ogłoszenie numer: 48861, z dnia 2008-09-03

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania

Nr Ref.: PO/SP/ZEEL

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do obsługi magazynu.Osoba zatrudniona na stanowisku pomocnika magazynowego odpowiedzialna będzie za wykonanie takich zadań jak: -pakowanie -sortowanie -foliowanie -przenoszenie worków – układanie ich na palecie, taśmie.

Wymagania

-wymagana aktualna książeczka Sanepidu
-brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy na w/w stanowisku
-dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku)

Oferujemy

Oferujemy: - stałą prace 5 dni w tygodniu - stałe wynagrodzenie godzinowe 9,50 zł brutto/h = 1695,75 zł/miesiąc (178,5 h) - praca w dużej firmie produkcyjnej