Zobacz więcej ofert pracy

POMOCNIK MAGAZYNOWY

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
5925 dni temu

Ogłoszenie numer: 43909, z dnia 2008-05-09

Serwis Personalny Sp. z o.o. Serwis Personalny Agencja Pracy Tymczasowej SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. (nr rej.; 1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: PO/SP/PM

Opis stanowiska

Praca w centrum dystrybucji.

Wymagania

-książeczka Sanepidu -dyspozycyjność od poniedziałku do piątku -mile widziane osoby uczące się -mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy

-wynagrodzenie: 12zł brutto/1h -pracę od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych/wieczornych