Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
POMOCNIK MAGAZYNOWY

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania
praca stacjonarna
6075 dni temu

Ogłoszenie numer: 37494, z dnia 2007-12-11

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O.(1428/3) Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów

Miejsce pracy: wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania

Nr Ref.: PO/SP/P-MAG

Opis stanowiska

Poszukujemy mężczyzn do wykonywania prac magazynowych. Do obowiązków osób na w/w stanowisku będzie: -pakowanie -sortowanie -foliowanie -przenoszenie worków – układanie ich na palecie, taśmie

Wymagania

- student / uczeń zaoczny (praca od poniedziałku do piątku) - silny mężczyzna - wymagana aktualna książeczka Sanepidu.

Oferujemy

- stałą prace 5 dni w tygodniu - stałe wynagrodzenie godzinowe 9,50 zł brutto/h = 1695,75 zł/miesiąc (178,5 h) - praca w dużej firmie produkcyjnej