Praca.pl Praca Mazowieckie Legionowo
Pomocnik lakiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Legionowo
praca stacjonarna
8 godz. temu
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/24/0488
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie powierzchni do malowania (oczyszczanie, szlifowanie i nakładanie podkładów); - pomoc w przygotowaniu lakierów do malowania, mieszanie i rozcieńczanie lakierów; - malowanie bądź nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów na części metalowe różnych maszyn i sprzętów; - osuszanie polakierowanej powierzchni i dopasowanie odpowiednich technik jej utrwalania; - wykonywanie poleceń lakiernika; - zachowanie porządku i czystości na stanowisku pracy, utrzymanie narzędzi i sprzętu w dobrym stanie technicznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Ogólna sparwność manualna
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

* do komunikacji z zespołem i klientem potrzebny jest język rosyjski; * doświadczenie zawodowe- 1 rok i 11 miesięcy; * ważna jest umiejętność obsługiwania urządzeń lakierniczych.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Natalia Kaznowska
oferty@puplegionowo.pl
227640316

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie