Pomocnik lakiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Miedzna Drewniana
praca stacjonarna
16 godz. temu
Miejsce pracy: Miedzna Drewniana
Numer: StPr/24/0512
OBOWIĄZKI:
Pod nadzorem lakiernika maluje lub nakłada powłoki lakiernicze z farb i lakierów na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn i sprzętów, pojazdów mechanicznych, statków itp.; przygotowuje powierzchnię do nakładania powłoki, nakłada powłoki lakiernicze oraz utrwala powierzchnię różnymi technikami. system czasu pracy dwuzmianowy: od 7:00 do 15:00, od 14:00 do 22:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

[Inne] : szkolimy kandydatów na miejscu, praca na dwie zmiany w godzinach: 07.00-15.00, 14.00-22.00, pracodawca wymaga od kandydatów dyspozycyjności oraz gotowości do wyjazdów służbowych.

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Rolna 6, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Magdalena Podpora
m.podpora@pupopoczno.pl
447555101 w. 130

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie