Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków
Pomocnik introligatorni (Mile Widziane Panie)

Logart Personnel Consulting
Pruszków
praca stacjonarna
3008 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Firma produkująca wysokiej jakości opakowania tekturowe, zatrudni osoby do pracy w charakterze:

Pomocnik introligatorni
(Mile Widziane Panie)

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:
  • manualne prace na produkcji
  • weryfikacja jakości wyrabianych produktów
  • pakowanie gotowych produktów
  • inne prace pomocnicze
Wymagania:
  • sumienności i zaangażowania
  • dyspozycyjności
  • uczciwości
Oferujemy:
  • 13 zł brutto + dodatek nocny
  • umowa zlecenie (po pewnym czasie możliwość uzyskania umowy o pracę)
  • stałe zatrudnienie
  • 3 zmianową pracę + dla chętnych nadgodziny
  • praca od poniedziałku do piątku
  • darmowy dojazd do pracy
  • odzież roboczą