Pomocnik cukiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Łaskarzew
praca stacjonarna
9 godz. temu
Miejsce pracy: Łaskarzew
Numer: StPr/24/0321
OBOWIĄZKI:
organizacja pracy własnej oraz podwładnych, organizacja stanowiska pracy i utrzmywanie go w należytym porządku,przygotowywanienarzędzi i maszyn do pracy, utrzymywanie ich w nalezytym porzadku, obsługa pieca, kontrola jakości ciasta,kremów inadzień, zgłaszanie niezgodności przełozonym, niezwłoczne zgłoszenie niezgodności pracy urządzeń, awarii przełożonym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocnik ciastkarza
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łaskarzew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mazowiecka 26, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Witold Gromół
609095035

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie