Najnowsze oferty pracy

  • Pomoc kuchenna / Pomoc cukiernika

    SERVICE JOBS sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   500 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Wsparcie zespołu cukierników i kucharzy w przygotowywaniu produktów. Pomoc w obróbce składników, przygotowywaniu ciast, wypieków oraz innych produktów cukierniczych. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o czystość w kuchni. Dbałość o przestrzeganie...
  • Cukiernik-Piekarz

    Sebatech Czech sp. k.   pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   60,00 - 73,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska Produkcja pieczywa zgodnie z procedurami i recepturami. Monitorowanie i realizacja planów produkcji. Przygotowywanie ciast według określonych przepisów. Pieczenie produktów. Zapewnienie przestrzegania standardów jakości i bezpieczeństwa.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Kolbudy Cukiernik Kolbudy
Pomocnik cukiernika - zmiana nocna

Cukiernia Tadeusz Czernis
Kolbudy
praca stacjonarna
3949 dni temu

Ogłoszenie numer: 345902, z dnia 2013-11-25

Cukiernia- piekarnia Tadeusz Czernis – łączy tradycję z nowoczesnością w zakresie produkcji i dystrybucji pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Posiada kilka sklepów firmowych oraz kilkanaście kontrahentów indywidualnych. Zatrudnia około 80 osób. W związku z rozwojem poszukuje Kandydata do pracy w miejscowości Kolbudy 10 km od Gdańska na stanowisko:

Miejsce pracy: Kolbudy

Nr Ref.: PC-nocki

Opis stanowiska

  • Wykańczanie wyrobów cukierniczych
  • Przygotowanie do wydania wyrobów

Wymagania

  • Stanowisko nie wymaga doświadczenia w branży cukierniczej
  • Dokładność
  • Uczciwość