Praca.pl Praca Mazowieckie Maruszów Ogrodnik Maruszów
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Maruszów
praca stacjonarna
19 godz. temu
Miejsce pracy: Maruszów
Numer: StPr/24/0443
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Maruszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Rynek 29, 27-300 Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Krzysztof Kacperek
483323643

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku