Praca.pl Praca Mazowieckie Jawczyce Ogrodnik Jawczyce
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), Jawczyce
praca stacjonarna
19 godz. temu
Miejsce pracy: Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), Jawczyce
Numer: StPr/24/0418
OBOWIĄZKI:
Prace agrotechniczne i pielęgnacyjne na terenach zieleni miejskiej np.: skwerach, parkach, zieleńcach, związane z przygotowaniem gruntu pod wysiew trawników oraz nasadzeń drzew i krzewów; zabiegi chroniące rośliny przed chorobami; cięcia pielęgnacyjne i techniczne drzew i krzewów; koszenie i regeneracja trawników; likwidacja dzikich wysypisk śmieci; porządkowanie terenów miejskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa pilarek
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: wiedza w zakresie ogrodnictwa
Uprawnienia: doświadczenie przy sianiu trawy, zakładaniu trawników lub w pracy w ogrodnictwie

Wymagania inne:

udokumentowane doświadczenie zawodowe w kierunku konserwacji terenów zieleni obsługa maszyn ogrodniczych

Miejsce pracy:

Jawczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Paulina Rybak
227254291 w. 118

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego