Zobacz więcej ofert pracy

POMOC KUCHENNA

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5934 dni temu

Ogłoszenie numer: 43497, z dnia 2008-04-30

Agencja Pracy Tymczasowej (nr.rej.1428/3) SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/HOT/PK

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku pomocy kuchennej. Do obowiązków osoby na wyżej wymienionym stanowisku należeć będzie: praca polegająca na sprzątaniu zaplecza kuchni, zmywanie naczyń, obsługa urządzeń myjących, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Pomoc w utrzymaniu czystości na zapleczu kuchni.

Wymagania

wymagane jest posiadanie książeczki epidemiologiczno-sanitarnej, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność w tygodniu (praca od pon do pt na dwie zmiany), rzetelność, dokładność Mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym.

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne stawki i pracę w renomowanym hotelu w centrum Poznania.