Zobacz więcej ofert pracy

Pomoc kuchenna

"Dworek Osiecki"
zachodniopomorskie, Osieki pod Koszalinem
praca stacjonarna
4845 dni temu

Ogłoszenie numer: 146710, z dnia 2011-05-11

Dworek Osiecki to zabytkowy obiekt z tradycjami. Naszą misją jest stworzenie miejsca odwołującego się do najlepszych wzorów przedwojennego hotelarstwa i restauratorstwa.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Osieki pod Koszalinem

Nr Ref.: POM/01/2011

Opis stanowiska

  • przygotowywanie śniadań
  • pomoc w przygotowywaniu posiłków restauracji
  • realizowanie bieżących zadań wyznaczanych przez szefa kuchni

Wymagania

  • preferowane wykształcenie kierunkowe
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole
  • merytoryczne przygotowanie do wykonywanych obowiązków
  • wyżywienie w trakcie zmiany